Soner Çetin işçilerle ekmeğini paylaştı

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerinin ilçenin birçok noktasında sürdürdüğü asfalt kaplama çalışmalarını denetledi, işçilerle yemek yedi, vatandaşlarla sohbet etti. Çukurova’da asfalt sorunu olmayacağının altını çizen Başkan Soner Çetin, dökülen asfaltın karayolları standartlarında olduğunu vurguladı.

Çukurova Belediye Başkanı Soner Çetin, ekmeğini yol işçileriyle paylaştı. Asfalt çalışmalarını denetleyen Başkan Soner Çetin, öğle arasında işçilerle yemek yedi, sohbet etti.

Başkan Soner Çetin, yol çalışmaları denetimi kapsamında ilk olarak Yüzüncüyıl Mahallesine gitti. 85078 Sokaktaki asfalt kazıma çalışmalarını inceleyen Başkan Soner Çetin, burada yetkililerden bilgi aldı. Başkan Soner Çetin, vatandaşlarla da sohbet ederek, esnafa hayırlı işler dileğinde bulundu.

Ardından Toros Mahallesine geçen Başkan Soner Çetin, burada 78013 Sokaktaki asfalt kaplama çalışmalarını denetledi. Burada da Fen İşleri Müdürlüğü yetkilerinden bilgi alan Başkan Soner Çetin, öğle arasını da işçilerle sohbet ederek geçirdi. İşçilerle ekmeğini paylaşan ve kaldırımda dürüm yiyen Başkan Soner Çetin, “İşçilerimiz 40 derece sıcakta emek veriyor. Hepsine fedakarlıkları için teşekkür ediyorum” dedi.

Çukurova Belediyesinin aynı anda birçok noktada asfalt kaplama çalışması yaptığına dikkat çeken Başkan Soner Çetin, “Karayolları standartlarında asfalt döküyoruz. Önce deforme olan asfaltı kazıyoruz üzerine kaplama yapıyoruz. Vatandaşlarımız da gördüğünüz gibi yapılan hizmetten çok memnun” şeklinde konuştu.

Bu arada vatandaşların da sorunlarını dinleyen Başkan Soner Çetin’in işçilerle yemek yediği sırada bir vatandaşla yaptığı diyalog dikkat çekti. Başkan Soner Çetin’e yaklaşan bir vatandaş, “Adana’da o kadar belediye başkanı var. Ancak sadece oturup işçilerle sadece siz yemek yersiniz” dedi. Vatandaşın bu sözleri çevredekiler tarafından da onaylandı.

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir