Haberler.com Türkiye ve dünya haber gündemi: Haberler.com editörleri 24 Mart 2023’deki önemli haberleri ve haber başlıklarını sizler için derledi!

24 MART 2023 CUMA TÜRKİYE VE DÜNYA GÜNDEMİNDE ÖNE ÇIKAN HABER GÜNDEMİ!

Türkiye’de ve dünyada meydana gelen olaylar ve gelişmeleri anlık olarak okurlarına aktaran Haberler.com’un haberleri ile aktüel, siyaset, spor, magazin, kültür, sanat, dünya ve öteki tüm kategorilerde aktüel haberlere ulaşabilirsiniz. İşte, Türkiye ve dünya gündeminde öne çıkan gelişmeler…

YENİDEN REFAH PARTİSİ CUMHUR İTTİFAKI’NA KATILDI

Yeniden Refah Partisi, Cumhur İttifakı’na katılma kararı aldı. Partinin genel başkanı Fatih Erbakan, ittifak protokolüne imza atacak.

Ak Parti, MHP ve BBP’den oluşan Cumhur İttifakı’na Yeniden Refah Partisi de katılma kararı aldı. Yeniden Refah Partisi Genel Lideri Fatih Erbakan ittifak protokolüne imza atacak. Parti temsilcileri, ittifak protokülünü teslim etmek üzere Yüksek Seçim Konseyi’ne götürdü.

AĞIRALİOĞLU İLE İLGİLİ BOMBA SAV: AKŞENER’DEN GENEL LİDER YARDIMCILIĞI İSTEDİ, OLUMSUZ KARŞILIK ALINCA TBMM’DE KONUŞTU

İYİ Parti İstanbul Milletvekili Yavuz Ağıralioğlu’nun genel lider yardımcılığı talep ettiği ve Meral Akşener’in bu talebe olumsuz cevap verdiği argüman edildi. Yaşanan bu olayın akabinde Ağıralioğlu’nun TBMM’deki basın toplantısını düzenlediği ve kamuoyunda büyük tartışmalara neden olan Kılıçdaroğlu ve HDP’ye yönelik konuşmayı yaptığı öne sürüldü.

İyi Parti İstanbul Milletvekili ve Genel İdare Kurulu üyesi Yavuz Ağıralioğlu, TBMM’de düzenlediği basın toplantısında Kılıçdaroğlu’nun Cumhurbaşkanı adaylığına ve Altılı Masa’da adayı belirleme yoluna karşı olduğunu söylemişti.

ESRA EZMECİ’DEN “FULYA ÖZTÜRK’ÜN AYAĞINI MI KAYDIRDIN?” SORUSUNA KARŞILIK: O DENLİ BİR ŞEY YOK

FOX TV ekranlarındaki programından ayrılan Fulya Öztürk, yerine getirilen arkadaşı Esra Ezmeci için “İşimde gözü varmış” diyerek reaksiyon göstermişti. Öztürk’ün ocak ayında yaptığı açıklamaya karşılık veren Esra Ezmeci ise “Ayağını kaydırmadım. Fulya korona olunca benden sunuculuk yapmam istendi, ben de program bitmesin diye kabul ettim. Benim daha sonra yaptığım program diğer bir formattı” dedi.

FOX TV ekranlarında “Fulya ile Umudun Olsun” programını bırakan Fulya Öztürk, muhabirliğe geri döndü. Öztürk’ün gerisinden birlikte çalıştığı arkadaşı Esra Ezmeci, tıpkı kanalda program sunmaya başladı. Ocak ayında Haberler.com’un YouTube kanalında yayınlanan Haber Mazeret programına konuk olan Fulya Öztürk, mevzuyla ilgili “Esra’nın işimde gözü varmış. Benim bırakacağımı da duyunca galiba benim de haberim olmadan gerilerden iş çevirmişler” dedi. Öztürk’ün bu kelamlarına Esra Ezmeci’den karşılık gecikmedi.

KÖRİLİ TAVUK SONLARI OLACAKTI! DÜNYA YILDIZI 5 HOLLANDALI APAR TOPAR TAKIMDAN ÇIKARILDI

Hollanda Ulusal Grubu’nda körili tavuk yiyen Sven Botman, Cody Gakpo, De Ligt, Veerman ve Verbruggen zehirlenerek hastaneye kaldırıldı. Futbolcular, durumlarının çok berbat olması nedeniyle Fransa ve Cebelitarık ile oynanacak maçların takımından da çıkarıldılar.

Hollanda Ulusal Kadrosu’nda oynanacak Fransa maçı öncesinde 5 oyuncu, otelde yedikleri körili tavuk sonrasında zehirlenerek takımdan çıkarıldı.

HABERLER.COM HAKKINDA

Haberler.com ; Şimdiki, siyaset, iktisat, spor, magazin, dünya, sıhhat ve öbür tüm kategorilerde aktüel haber sunmak ve internet kullanıcısının habere ulaşmasını kolaylaştırmak için oluşturulmuş geniş kapsamlı bir haber portalıdır. Gündemdeki son dakika gelişmeleri, Türkiye ve dünyadan son dakika haberleri Haberler.com’da bulabilirsiniz. Facebook, Twitter, Instagram ve başka tüm toplumsal medya platformlarından Haberler.com’u takip edebilirsiniz. Haberler.com uygulamasını IOS, Andorid ve Huawei telefon ve tabletlerinizden rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir